Skip to main content

workshop

У рамках програми Всеукраїнського конкурсу “АрхіХІТ” відбувся воркшоп “Будівництво в історичному середовищі”.

Архітектурна думка потребує як свободи самовираження, так довіри і розуміння суспільства. Сміливість і краса реалізованих проектів кращих архітекторів в підсумку сприяє процвітанню всього міста – як мінімум підвищуючи потік туристів, максимум – піднімаючи рівень естетичного сприйняття сучасників.

Всеукраїнський архітектурний конкурс “АрхіХІТ” запрошує своїх учасників зробити перший крок до реалізації своєї найсміливішої творчої мрії – адже серед партнерів заходу провідні інноваційні бренди будівельних матеріалів, що дозволяють втілити складні і амбітні проекти. Як підкреслив Віталій Ломакін (компанія “Ондулін”, партнер конкурсу), учасникам “АрхіХІТ” не варто обмежувати свою фантазію – компанія готова підтримати самі нестандартні пропозиції і сприяти їх реалізації, налаштувати діалог з потенційним замовником.

Borodkin

На проведеному 19 грудня 2013 року воркшопі, присвяченому будівництву в міському середовищі, були присутні всі зірки вітчизняного містобудування: Юрій Сєрьогін, Валерій Книш, Сергій Васянович, Віктор Мацюк, Ігор Русаков, а також молоді таланти – учасники конкурсу “АрхіХІТ”. Високу планку майбутнього конкурсу задав своїм виступом на воркшопі архітектор Юрій Бородкін: його реалізовані проекти як в центрі столиці, так і в новій забудові або в приватних будинках вражали мистецтвом цитування архітектурних концептів і майстерністю поводження з матеріалами, пропорціями, епохами та стилями.

Всеукраїнський конкурс “АрхіХІТ” проводиться під егідою Національної спілки архітекторів України та при всебічній підтримці керівництва компаній ТОВ “Київський міжнародний контрактовий ярмарок” (організатор найбільших міжнародних виставок), ТОВ “Ондулін Будівельні Матеріали”, ТОВ “Велюкс Україна”, ТОВ “Тіккуріла” та інформаційного партнера архітектурного журналу “А + С”.
A+C

Переможці у трьох головних номінаціях отримають гранти на професійне навчання у спеціалізованому ВУЗі Італії, і поїздки до Франції та Фінляндії.

Урочисте оголошення та вшанування переможців відбудеться на Фіналі конкурсу на виставці InterBuildExpo у м. Києві з 26 по 29 березня 2014 року. У першому павільйоні виставки InterBuildExpo дизайнерам і архітекторам – учасникам конкурсу – буде надан майданчик для презентації своїх макетів, спілкування з відвідувачами виставки, дружніх дискусій. З роботами фіналістів конкурсу “АрхіХІТ” можна буде ознайомитися на майданчику в InterBuildExpo, на сайті www.archihit.com, а також на сторінках журналу «А + С» і в спеціальному каталозі проектів. Всі учасники будуть нагороджені дипломами та пам’ятними значками, які, як і логотип конкурсу, можуть бути використані в промо-акціях.

 

workshop audience